×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 908

В Україні з’явився перший органічний коньяк

11 Июнь 2015

Дім марочних коньяків «Таврія» презентував новий ексклюзивний продукт.

 

Органічні продукти в сучасному світі – важлива складова збереження здоров’я та досягнення довголіття. До органічних продуктів висувають суворі вимоги – всі етапи від вирощування сировини до виробництва – повинні забезпечити екологічно чистий результат.

 

Органічній сертифікації можуть підлягати будь-які продукти, що споживаються людиною у їжу. У тому числі й спиртні напої. Сировиною для їх виробництва є сільськогосподарська продукція, та дуже важливо, в яких умовах вона була вироблена, якими добривами оброблена, якою є загальна екологічна ситуація в регіоні, звідки родом той чи інший продукт.

 

Складністю відповідності всім вимогам щодо органічних продуктів пояснюється те, що до недавнього часу лише один коньяк у світі мав сертифікат органічного: французький напій LeopoldGourmel "BioAttitude". Другим виробником, що отримав органічний сертифікат, став відомий у Європі завдяки традиціям і якості виробництва Дім марочних коньяків «Таврія».

 

Рішення експертів не було випадковим. «Таврії» належать чи не найбільші в Європі виноробні угіддя, що розташовані безпосередньо поблизу екологічної перлини планети – заповідника «Асканія-Нова». Виноград, що використовується для виробництва коньяків, визріває у природній спосіб – сусідство з об’єктом світового природного спадку ЮНЕСКО унеможливлює використання у землеробстві та догляді за лозою штучних добрив та інших хімічних речовин, ароматизаторів, барвників.

 

Екологічний сертифікат відкриває перед коньяками України двері елітних магазинів органічних продуктів Європи та світу. Перші органічні коньяки «Таврія» з’явились і на полицях українських «дьюті-фрі».

 

Портал: www.my-trade-group.com