Старт реєстрації на "Міжнародний торговий форум : ДНІПРО" 8 вересня 2017

04 Июль 2017

Шановні Учасники ринку! 

 

Запрошуємо Вашу компанію взяти участь у наймасштабнішому міжнародному проекті з розвитку торгівлі та експорту 2017 року : «Міжнародний торговий форум: Дніпро», для розвитку бізнесу рітейлу, дистрибуції та виробництва як в межах України, так і на зарубіжних ринках!

 

ВІДЕО-АНОНС МІЖНАРОДНОГО ФОРУМУ

 

III щорічний міжнародний форум для рітейлерів та постачальників «Міжнародний торговий форум: Дніпро» пропонує безпрецедентні можливості –відкрити кращі експортно-орієнтовані компанії України та познайомитись із кращими українськими та світовими роздрібними мережами, метою яких є встановлення співпраці між покупцями та постачальниками.

 

Форум «ITF: Дніпро» також охоплює всі найважливіші актуальні теми про розвиток особистості – професійних власників та топ-менеджерів у торговельному бізнесі та, в результаті, сприяє побудові взаємовигідної співпраці між учасниками ринку.

 

ДАТА

08.09.2017 року. 

МІСЦЕ: 

ОФІЦІЙНА ЧАСТИНА: Культурно-діловий центр «MENORAH», вул.  Шолом-Алейхема, 4/26, м. Дніпро.

ВЕЧІРНІЙ КОКТЕЙЛЬ: Банкет-хол на березі Дніпра «THE RIO CLUB».

 

АУДИТОРІЯ ДЕЛЕГАТІВ: 300 Компаній-учасників. Рівень представництва – інвестори, власники та ключові ТОП-менеджери: рітейл-компанії усіх категорій; виробники товарів для кінцевого споживача; дистрибуційні компанії, експортери та імпортери; логістичні компанії; партнери торгового та виробничого бізнесу – IT-компанії, консалтингові та аудиторські фірми, постачальники сировини, матеріалів та обладнання; ключові експортні та імпортні асоціації; профільні інвестори для торговельного та виробничого бізнесу; представники владних структур, які підтримують локальний бізнес та розвиток міжнародної торгівлі; представники офіційних торговельних місій різних країн; незалежні експерти з питань розвитку торгівлі.

 

МОДЕРАТОРИ ФОРУМУ: 

 

Продюсер форуму, модератор сесії 1, 2 «СПОЖИВАЧ ТА АСОРТИМЕНТ» і 3:

Модератор, ідеолог та спікер Сесії 2 «ЕКСПОРТ»:

  • Денис Красніков, Віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців. Координатор Центру підтримки експорту при УСПП.

 

* При приєднанні у липні перші 30 компаній-виробників отпримають безкоштовне консультування від Центру підтримки експорту при УСПП з питань підготовки комерційної пропозиції для зарубіжних закупників.

 

КРАЇНИ ТА РЕГІОНИ (представлені як резидентами, так і офіційними торговельними місіями, які діють на території України):

 

Україна – всі регіони | Країни Східної та Центральної Європи | Китай | Країни Персидського Заливу | Середня Азія та Кавказький регіон | Білорусь | США, Канада | Балтійський регіон | Інші, за запитами Учасників.

 

ФОРМАТИ В СТРУКТУРІ ФОРУМУ:

 

 

  • Інформаційний – доповіді, презентації, дискусії, майстер-класи –  ключове, достовірно, доступно, без зайвого. 
  • Консалтинговий – приватні консультації спеціалістів із розвитку рітейлу, товарної пропозиції, здійснення екпортно-імпортних операцій. 
  • Ділові контракти – переговори з метою подальшої співпраці.
  • Експо-зона – зона стендів для презентації товарів та послуг. 
  • Вечір у «РІО» – вечірній коктейль для закріплення знайомства та дегустації кращих товарів. 

 

Переглянути підсумки попередніх форумів:

 

 

Переглянути фотозвіти 20 форумів нашої компанії за 2 роки на офіційному FaceBook

 

Щиро запрошуємо Вас до участі!

З питань реєстрації, отримання детальної програми та підбору оптимального формату участі для Вашої компанії, будь ласка, звертайтеся!

 

***

З повагою,

Менеджери сервісу для Учасників

Оргкомітету «ITF : DNIPRO»

+380 (44) 221-80-39

+380 (98) 098-83-99

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

«МОЯ ТОРГОВА ГРУПА», ТОВ

Последнее изменение Среда, 05 Июль 2017 11:21