Денис Красніков, Віце-президент УСПП, Куратор Центру підтримки експорту

04 Июль 2017

Денис Красніков, віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців, координатор Центру підтримки експорту при УСПП

 

Віце-президент УСПП з листопада 2013 року. Координатор Центру підтримки експорту при УСПП.

 

Денис Красніков є експертом та має практичний досвід із виходу українського виробника на ринки різних країн. Зокрема, США, Канади та країн ЄС на прикладі Іспанії, Фінляндії та Франції, у тому числі на полиці торгово-роздрібних мереж.

 

З грудня 2016 року – Координатор з української сторони Ділової ради Україна-Іспанія.

 

Денис Красніков є Головою Координаційної ради з екологічного маркування – незалежного колегіального дорадчо-наглядового органу, який забезпечує участь усіх зацікавлених сторін в процесі розгляду та затвердження екологічних стандартів, у тому числі для продуктів харчування.

 

Денис Красніков обраний головою Наглядової ради Інституту розвитку закупівель та сприяння експорту, що є членом Food Marketing Institute – провідної бізнес-асоціації в США, яка об’єднує понад 40 000 роздрібних магазинів продуктів харчування в США та інших країнах світу. Інститут організовує та фінансово сприяє українським експортерам у питаннях виходу на зарубіжні ринки.

 

Кандидат наук у сфері державних закупівель, проводить наукові розробки у сфері доступу українських товарів на ринки ЄС, США, Канади та інших країн.

 

У 2014 році пройшов навчання за програмою підготовки керівних кадрів у Гарвардському університеті.

 

Закінчив Національний університет «Києво-Могилянська академія» за двома спеціальностями «Політологія» та «Економіка». Отримав освітню кваліфікацію магістра міжнародного права в Українській академії зовнішньої торгівлі.

 

Денис Красніков – Модератор, ідеолог та провідний експерт Сесії "ЕКСПОРТ" 8 вересня 2017 року на щорічній події "Міжнародний торговий форум : ДНІПРО".

 

Статті у ділових ЗМІ: ЗСТ с Канадой: что тормозит возможности | Украинские продукты поборются за рынок США | Финские торговые сети готовы продавать качественные украинские продукты питания